Haber Detayı
26 Mayıs 2018 - Cumartesi 14:15
 
AK Parti Ailesi iftarda buluştu
AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Milletvekili Adayları Yasin Uğur ve Emine Aktaş, kendilerini tanıttı.
SİYASET Haberi
AK Parti Ailesi iftarda buluştu

AK Parti Burdur İl Başkanlığı tarafından Uzay Çatı alanında iftar yemeği verildi. AK Parti Ailesinin yoğun katılım sağladığı iftar yemeğinde, vatandaşlara AK Parti Burdur Milletvekili Adayları tanıtıldı. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı ve sofraya oturuldu. Yemek duasının ardından AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, vatandaşlara ve AK Parti teşkilatına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

“CUMHUR İTTİFAKİ İLE 400 MİLLETVEKİLİNİ MECLİS’DE GÖRMEK İSTİYORUZ”
İftar yemeği sonrası vatandaşlara seslenen AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “24 Haziran seçimi bizler için çok önemlidir, inşallah Cumhurbaşkanlığı sistemi 24 Haziran’da bismillah diyecek, başlayacak. 17 yıldır birçok büyük devrim ve inkılaplara gerçekleştiren AK Parti, artık ülke yönetim sisteminde de büyük bir değişikliğe halkımızla beraber vesile oldu. Bu kadar hazırlık, bu kadar çalışmanın sonunda yine bizler 24 Haziran’da yeni sisteme talibiz, Cumhurbaşkanlığı sistemindeki ilk Cumhurbaşkanının olmasını istiyoruz ve yanında da MHP’li kardeşlerimizle beraber Cumhur İttifakı ile 400 milletvekilini Meclis’e sokmak istiyoruz. Bugün buraya gelip, bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Ailesi, iftarda, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı