Haber Detayı
15 Ekim 2018 - Pazartesi 12:01
 
AK Parti yerel seçimleri masaya yatırdı
AK Parti Giresun Milletvekili ve AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Sabri Öztürk Burdur AK Parti Seçim İşleri toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler masaya yatırıldı.
SİYASET Haberi
AK Parti yerel seçimleri masaya yatırdı

Ak Parti İl  Binasında gerçekleşen toplantıya, Ak Parti Genel Merkezi Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Sabri Öztürk’ün yanı sıra, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Çavdar, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık ve AK Parti Burdur 10 İlçe Başkanı katıldı.

AK Parti Burdur İl Başkanlığı Şehit Akif Altay salonunda, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Sabri Öztürk’ün Başkanlığında düzenlenen toplantıda AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Çavdar, Merkez ve 10 İlçe Başkanı ile yerel seçimler masaya yatırıldı. Mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerin değerlendirildiği toplantıda İlçe Başkanları yerel seçim çalışmaları hakkında Ak Parti Genel Merkezi Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Sabri Öztürk’e bilgi verdiler. Toplantının sonunda dilek ve temenniler için sözü İlçe Başkanlarına bırakan Öztürk toplantıya katılımlarından dolayı İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez ve İlçe Başkanlarına teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: AK, Parti, yerel, seçimleri, masaya, yatırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı