Haber Detayı
04 Nisan 2018 - Çarşamba 11:47
 
Başkan Mengi’den üst geçit müjdesi
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Tepe ve Karasenir mahallelerini birbirine bağlayan noktada üst geçit yapılacağını müjdeledi.
SİYASET Haberi
Başkan Mengi’den üst geçit müjdesi

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Tepe Mahallesi ile Karasenir mahallesinin ortak kullandığı alana üst geçit yapılacağını müjdeledi. Üst geçidin çelik yapı olarak inşa edileceğini kaydeden AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, “Karayolları Bölge Müdürlüğünün sorumluluğunda bulunan eski Bügdüz yolu mevkiinde Tepe Mahallesi ile Karasenir mahallelerini birbirine bağlayan kesimde vatandaşlarımızın can güvenlikleri düşünülerek çelik konstrüksiyon üst geçit uygulaması yapılması planlanmıştır” dedi.

Karayolları Bölge Müdürlüğü ile bir süredir yapmış olduğu görüşmelerde üst geçit projesinin en kısa sürede tamamlanması için tüm hazırlıklarının yapıldığını ve imalat ve montaj çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Başkan Mengi, “Çelik konstrüksiyon yaya geçidinin planlanması öncesinde, üst geçit yapılması konusunda ki yapım kriterleri, bölgede yaşayan vatandaşlarımız ve can güvenlikleri göz önünde bulundurulmuştur. İhalesi tamamlanan üst geçidin İmalat çalışmaları devam etmektedir. Söz konusu çelik konstrüksiyon yaya üst geçidinin Mayıs ayı içerisinde montaj çalışmalarına başlanması hedeflenmiştir. Burdur’umuza ve vatandaşlarımıza Hayırlı uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Başkan, Mengi’den, üst, geçit, müjdesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı