Haber Detayı
15 Mart 2018 - Perşembe 10:56
 
Başkan Mengi Gazeteciler Cemiyetini ziyareti etti
Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Burdur Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Başkan Mengi Gazeteciler Cemiyetini ziyareti etti

Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Burdur Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel ve yönetim kurulu üyeleriyle yerel ve genel gündeme dair görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyarette, Burdur’un daha iyi bir noktaya gelmesi için birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Burdur’un daha gelişmiş, daha güçlü bir şehir olması gerektiğini söyleyen Ak Parti İl Başkanı Mengi, bunun için var güçleriyle çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Siyasilerin yaptığı çalışmaları, ortaya koydukları projeleri kamuoyuna daha güçlü bir şekilde duyurmak için basının önemli bir görev üstlendiğini ifade eden Mengi, Burdur Basınının bu konuda tarafsızlığını koruyarak hizmetini sürdürdüğünü vurguladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel’de, Burdur Basınının köklü bir geçmişe sahip ve işini titizlikle yapan gazetecilerden oluştuğunu belirtip, bu konuda her zaman ilkesini bozmadan mesleğini sürdürdüklerini iletti.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Başkan, Mengi, Gazeteciler, Cemiyetini, ziyareti, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı