Haber Detayı
14 Mart 2018 - Çarşamba 19:37
 
Başkanı Mengi ve Milletvekili Özçelik Bakan Osman Aşkın Bak’ı Burdur’a davet etti
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret ederek Burdur'a davet etti.
SİYASET Haberi
Başkanı Mengi ve Milletvekili Özçelik Bakan Osman Aşkın Bak’ı Burdur’a davet etti

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret etti. Başkan Mengi ziyareti sonrası yapmış olduğu değerlendirmede “Sayın Bakanımızı Milletvekilimiz Bayram Özçelik ve Heyetimizle birlikte makamında ziyaret ederek, Burdur’umuza davet ettik. Sayın Bakanımız da en kısa zamanda Burdur’a geleceğini ifade etti. Bakanımızla Burdur ilimizdeki yapımı devam eden ve yapılacak olan projeleri görüştük. Burdur yatırımlarımızla ilgili desteklerimizi istedik. Kendilerine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Hükümetimizin Burdur’umuza yatırım ve destekleri artarak devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor Yatırımları ile yakinen ilgilenen Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Gençlik ve Spor Bakanı ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada “Bakanımıza Burdur İlimizde yatırımı devam eden Gençlik ve Spor Bakanlığı projelerimizi aktardık. İlimizde ve İlçelerimizde yapılmasını talep ettiğimiz yatırımları Sayın Bakanımıza aktararak yatırım programına alınması için talepte bulunduk. Yine Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonumuzun taleplerini aktardık. Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’a yakın ilgi ve alakalarından dolayı Burdurlu hemşerilerim adına teşekkür ederim.” 

Bakan Osman Aşkın Bak ise ziyaretlerinden dolayı Burdur heyetine memnuniyetini dile getirdi.

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’ye Gençlik ve Spor Bakanı ziyaretinde AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Turan Yurduşen,  Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Çavdır Belediye Başkanı Mustafa Uysal, Kemer Belediye Başkanı Durmuş Erdem, Söğüt Belediye Başkanı Salih Yavuz, Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım, Başkan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Onur Kurulu Üyesi, Burdur Yörük Kültürü Araştırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Alaattin Kalkan ve İl Hakem Derneği Temsilcisi Necdet Çetin eşlik etti.

 

 

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Başkanı, Mengi, ve, Milletvekili, Özçelik, Bakan, Osman, Aşkın, Bak’ı, Burdur’a, davet, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı