Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 13:55
 
Belediyeden hüzünlü açılış
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 2 Mart 2016 yılında Ali Kemal Erdem Bulvarı’nda meydana gelen trafik kazasında genç yaşta yaşamını yitiren Şeyda Özdöl’ün ismi verilen parkın açılış törenini gerçekleştirdi.
SİYASET Haberi
Belediyeden hüzünlü açılış

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Atatürk Mahallesi 12051.Sokakata yapımı tamamlanan ve trafik kazasında genç yaşta yaşamını yitiren Şeyda Özdöl’in isminin verildiği parkın açılış töreni gerçekleştirdi. Açılış töreninde Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e ittifak ortağı olan İyi Parti’nin İl Başkanı Faruk Erkan, CHP İlçe Başkanı Sıdıka Gül Oğuzkan eşlik etti.

Hüznün ve üzüntünün hakim olduğu açılış töreninde açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, komisyonun belli gerekçelerle parklara isim verdiklerini fakat trafik kazalarına dikkat çekmek için meclisten bu yönden bir karar aldıklarını ifade ederek, “Şeyda’nın ismini de trafik kazalarına dikkat çekmek üzere genç yaşta kaybettiğimiz bu evladımızın hem ismini yaşatmak, hem de trafik terörüne daha fazla kurban vermemek adına bu parkta ismini yaşatmaya karar verdik.” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediyeden, hüzünlü, açılış,
Yorumlar
Haber Yazılımı