Haber Detayı
30 Mayıs 2019 - Perşembe 15:31
 
Burdur Belediyesi ucuz et satacak
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, vaatlerini bir bir yerine getiriyor. Burdur Belediye tarafından Tanzim Satış Mağazası kurularak halka ucuz ürün satılacak. Burdur’un yerli ürünlerinin satışının yapılacağı mağazada et ürünleri de yer alacak.
GÜNDEM Haberi
Burdur Belediyesi ucuz et satacak

Burdur Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti.

Burdur Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Ercengiz ve Başkan Yıldız halka ucuz et ulaştırabilmek amacıyla Burdur Belediyesi tarafından oluşturulacak tanzim satış mağazalarında kuzu eti satışının da başlayacağının müjdesini verdi.

Burdur Belediyesi olarak üreticinin ve yetiştiricinin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Ercengiz, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ile ortak hareket ederek halka ucuz et ulaştırmak için gerekli çalışmayı başlatacaklarının müjdesini verdi. Başkan Ercengiz, “Tanzim satış mağazası oluşturarak Burdur Halkı’yla ucuz eti buluşturacağız. Birliğimizden temin ettiğimiz kuzuların satışını yapacağız. Bunun yanında Burdur’un yerli ürünleri de mağazamızda yer alacak.” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Burdur, Belediyesi, ucuz, et, satacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı