Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 12:22
 
Burdur gönül belediyeciliği ile tanışacak
AK Parti Burdur Merkez İlçe Teşkilatı Mahalle Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısında konuşan Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, Burdur'un gönül belediyeciliği ile 31 Mart sonrasında tanışacağını söyledi.
SİYASET Haberi
Burdur gönül belediyeciliği ile tanışacak

AK Parti Burdur Merkez İlçe Teşkilatı’nda görev yapan mahalle başkanları AK Parti Burdur İl Başkanlığı binasında düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi. Mahallelere yapılan ve yapılması planlanan çalışmaların görüşüldüğü toplantıda yaklaşan yerel seçimler öncesinde Burdur’da yürütülecek çalışmalarla ilgili de istişarelerde bulunuldu.

“Seçimlerde en iyi sonucu almak için hep birlikte çalışacağız”

Mahalledeki çalışmaların ve birlikteliğin önemine değinen Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan; “AK Parti teşkilatımızın her bir üyesi bizler için önemlidir. Gönlünü Kutlu AK davamızda vermiş görev almış ve almadan bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle Burdur gönül belediyeciliği ile 31 Mart sonrası tanışacak. Bunu sizlerle beraber yapacağız. Burdur’u layık olduğu yere getireceğiz. Mahalle Başkanlarımızın ve yönetimlerinin AK davanın gücüne güç katma inancında olduğunu görmek bizim gücümüze de ayrı bir güç katmaktadır. Mahalle Başkanlarımız bizlerin Mahalledeki gözü kulağı. AK parti olarak sadece seçimden seçime anlayışıyla değil, her zaman milletimizin yanında yer aldık. Millet ne derse o dur dedik. Bizler AK Parti Teşkilatı olarak bizler her zaman vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Burdur, gönül, belediyeciliği, ile, tanışacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı