Haber Detayı
24 Ocak 2019 - Perşembe 11:14
 
Deniz Kurt'tan Bozkurt Mahallesine müjde
AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt müjdeyi verdi. Bozkurt Mahallesi'nin merakla beklediği Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi ihalesini yapıldı.
SİYASET Haberi
Deniz Kurt'tan Bozkurt Mahallesine müjde

Bozkurt Mahallesi (Deprem Evleri) Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında 655 Adet Konut, 41 Adet Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme için 15 Ocak 2019 yapılacak ihale ertelenmiş ve 23 Ocak tarihine gün atmıştı. Burdurlu'nun merakla beklediği ihale dün yapılarak TOKİ Başkanlığı tarafından sosyal medya hesabında duyuruldu. İhaleyi alan firmanın TOKİ ile anlaşmayı imzalamasının hemen sonrasında uzun süredir bekleyen Depremevleri Sakinleri evlerine kavuşmuş olacak.

"Bunlar Başlangıç Bozkurt Mahalleli hemşehrilerimizin uzun süredir beklediği bir haberi duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum" diyen Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, "TOKİ Başkan Yardımcımız Hemşehrimiz Mehmet Özçelik başta olmak üzere, Ak Parti Burdur Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte başından beri projenin takibini yapan İl Başkanımız Volkan Mengi'ye teşekkür ediyorum" dedi. Süreci Ak Parti olarak takibimiz devam edecek diyen Başkan Adayı Deniz Kurt, "Sonrasında Burdur'da kentsel dönüşüm ve TOKİ projelerimiz devam edecek" dedi.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Deniz, Kurt'tan, Bozkurt, Mahallesine, müjde, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı