Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 13:58
 
"En büyük hedefimiz insan mutluluğu"
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Armağan İlci Mahallesinde vatandaşlara seslenerek en büyük hedeflerinin insanların mutlu olması olduğunu söyledi.
SİYASET Haberi

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz mahalle toplantıları kapsamında Armağan İlci mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Mahalleli Başkan Ercengiz’i  “Bizim Ali” sloganlarıyla karşıladı. Mahalle toplantılarında beş yıl boyunca Burdur’a yapılan yatırımlar ve hizmetlerden söz eden Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz: ‘Yaptıklarımızı anlatacağız, yapamadıklarımızın hesabını vereceğiz’ diyerek gerçekleştiremediği yatırımların da gerekçelerini vatandaşlara anlattı.

“BİZ ZATEN GÖNÜLLERE GİREN BELEDİYECİLİĞİ BEŞ YILDIR YAPIYORUZ”

Şeffaf belediyecilik anlayışıyla hesap verebilir bir yönetim uyguladıklarını belirten Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Sözlerimizin arkasındayız, verdiğimiz sözleri de bir bir tutmaya devam edeceğiz. Bizim en büyük sermayemiz doğruluktan yanadır, dürüstlükten yanadır. Bizim en büyük hedefimiz de insan mutluluğundan yanadır. Yapılan herhangi bir yatırım; eğer insanın kalbine dokunmadıysa, gönlüne değmediyse mutlu etmediğini gördüm. Biz zaten gönüllere giren belediyeciliği beş yıldır yapmaya çalışıyoruz. İhtiyaç neyse onu yapacağız. Sizlerin kaynaklarını çarçur etmeden, sizleri daha çok borçlandırmadan, Burdur halkının bu huzurun kenti olan Burdur’umuza yakışan şekilde yönetilmesine inşallah hep birlikte devam edeceğiz. Tabi ki sizlerin de teveccühüyle. Katılımlarınız için sizlere teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Başkan Ercengiz’in Armağan İlci Mahallesinin her türlü sorununu çözdüğünü söyleyen Mahalle Muhtarı Yunus Bilgiç Bilgi ise Başkan Ercengiz’in mahalleye verdiği hizmetleri ve şimdiye kadar bir dediklerini iki etmeyen ilgileri sebebiyle teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: "En, büyük, hedefimiz, insan, mutluluğu",
Yorumlar
Haber Yazılımı