Haber Detayı
22 Ocak 2019 - Salı 18:16
 
Genç aday Fatih Ural iddialı geliyor
31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Kozluca’da Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Fatih Ural, gençlerin köylere dönüp üretime katkı sağlaması için büyük bir çaba göstereceğini vurguladı.
SİYASET Haberi
Genç aday Fatih Ural iddialı geliyor

Kozluca’nın tatınan ailelerinden Demirci Ali Ural’ın torunu, Kamil Ural’ın oğlu Fatih Ural muhtarlığa aday oldu. Çalışmalarını iddialı bir şekilde sürdüren Fatih Ural’ın en büyük vaadi köyleri terkeden gençleri geri döndürmek.

Tarım ve hayvancılığın yanısıra köy ve öğrenci servis şoförlüğü yapan Fatih Ural, uzun yıllar da turizm sektöründe çalıştı. Evlendikten sonra köyüne geri dönen Muhtar adayı, amaçlarını şöyle sıralıyor, “Gençlerin önünü açıp genç bir nesilin muhtarlık yapabileceği ve aynı zaman da gençlerin köye dönmesini amaçlıyorum. Birlik beraberlik içinde köyümüzde kaliteli bir yaşam kurmalıyız. Modern bir yaşamı hepimiz hakediyoruz. Bunu sevgili köy halkına sunmak istediğim için köylerinde şehirlerden farklı olmadığını anlatmak için köye yeni bir hizmet farklı bir hayat için yol gösterici olmak istediğim için adaylığımı koyuyorum.”

 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Genç, aday, Fatih, Ural, iddialı, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı