Haber Detayı
13 Mart 2018 - Salı 14:56
 
Halk Adamı Ercengiz Halkla iç içe
Her zaman esnaf ve vatandaşlarla iç içe olan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bugün yine Halk Pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla görüştü.
SİYASET Haberi
Halk Adamı Ercengiz Halkla iç içe

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Başkan Yardımcısı Ali Say, meclis üyeleri ve partililer Burdur Belediyesi Halk Pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Esnaf ve vatandaşların şikâyet ve taleplerini dinleyen Başkan Ercengiz, sorunların çözümü için talimat verdi. 

Ziyaret hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan Başkan Ercengiz “Burdur’umuzun en çok toplanma yerlerimizden olan vatandaşımızla üreticinin, satıcının, tüccarın ve esnafın buluştuğu yer olan Salı pazarını ziyaretteyiz. Tabi ki biz bunu sadece seçim dönemlerinde yapan değiliz. Biz her daim vatandaşımızla iç içe olarak sorunları tespiti ve çözümü için gayret gösteriyoruz. Artan üretim ve kışın ayının biraz yumuşak geçmesi sebebiyle yakın köylerimizden ve ilçelerimizden bu yıl üretim biraz erken başladı. Yaz aylarında gördüğümüz üretimleri, bahar aylarında da görmeye başladık. Bunun iki anlamı var, bizim açımızdan pazarımızın bolluk ve bereket içerisinde olması hem de olası sorunların önlemesi açısından bir takım tedbirlerinin alınmasıdır. Bunun için çıktık; hem üreticiye, esnafa hem de tüketiciye beklenti ve taleplerini soruyoruz. Burdur bir huzur şehri keyif şehri bunu da pazarda gördüğümüz için çok mutluyuz” dedi.

Pazar esnafı ve vatandaşlar Başkan Ercengiz’e ziyaretten dolayı teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Halk, Adamı, Ercengiz, Halkla, iç, içe,
Yorumlar
Haber Yazılımı