Haber Detayı
01 Nisan 2018 - Pazar 20:18
 
Keyik, 4’üncü kez başkan seçildi
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nın seçimlerinde tek liste ile seçime giren Başkan Yusuf Keyik, güven tazeledi.
SİYASET Haberi
Keyik, 4’üncü kez başkan seçildi

Burdur TSO’nun seçimlerinde Başkan Yusuf Keyik güven tazeleyip dördüncü döneme merhaba dedi. 1468 üye 13 meslek grubunda oy kullandı. Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda yapılan seçimlerle yeniden başkan seçilen Keyik, seçim öncesi yaptığı açıklamasında, sürdürdüğü Burdur TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı süresinde her dönemde meslek gruplarına farklı kişi ve kuruluşları seçerek Burdur ekonomisine ivme kazandırmaya devam ettiğini belirtti.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odasının bu yılki meslek gruplarında şu kişi ve kurumlar yer alıyor:

 

MESLEK KOMİTESİ VE MECLİS ÜYELERİ SEÇİMİ  

              

1. MESLEK GRUBU        

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Hüseyin Yardım Meclis Asil Üyesi. Ahmet Çoksezen Meclis Asil Üyesi.

              

2. MESLEK GRUBU        

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Stok'is Gıda İnşaat Taahhüt Tarım Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Demireller Gıda Üretim Ve Pazarlama   Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. İsmet Varol- Varollar Gıda Meclis Asil Üyesi.

 

3. MESLEK GRUBU        

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Şafak Zücaciye Mutfak Eşyaları Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Cafer Özalp- İnce Ticaret Meclis Asil Üyesi.  Şallıoğlu Kuyumculuk Nakliyat İnşaat Ve Malzemeleri Canlı Hayvan Ve Tarım Ürünleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi.

              

4. MESLEK GRUBU        

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Yiğit Çetin Özel Eğitim Kurumları İnşaat Taahhüt Emlak İnsan Kaynakları Danışmanlık Reklam Ve Organizasyon Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Oğuzhan Şimşek- Oğuzhan Şimşek Sigorta Aracılık Hizmetleri Meclis Asil Üyesi.  Mert Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi.

              

5. MESLEK GRUBU        

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Hastel Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Hüsnü Altınkaya- Bur-İpek Yufka Ve Unlu Mamuller Meclis Asil Üyesi.

 

6. MESLEK GRUBU        

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Halil Tekin Oğulları İnşaat Turizm Madencilik Gıda Hayvancılık Tarım Nalburiye Mobilya Nakliye Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Bur-Mer Madencilik Hazır Beton İnşaat Taahhüt Nakliye Gıda İthalat İhracat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Burdur As Mühendislik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Madencilik Mermer Hayvancılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi.

              

 7. MESLEK GRUBU       

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Çiçekmersan Mermer Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi  Meclis Asil Üyesi. Demirkayalar Mermer Maden İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Eymen Madencilik Makina Taşımacılık Turizm İnşaat Gıda Petrol Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi.

              

8. MESLEK GRUBU        

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Isı-Taş Mühendislik İnşaat Tarım Hayvancılık Metal Sanayi Turizm İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Harun Şenses Meclis Asil Üyesi.

              

9. MESLEK GRUBU        

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Özkan Yumurta Hayvancılık Tarım Ürünleri Zirai Alet Elektrik Elektronik Mühendsilik İnşaat Gıda İlaç Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Akçay Emlak Tarım Müşavirlik Gıda Hayvancılık Mühendislik İnşaat Ve Malzemeleri Nakliye Makine Ve Konstrüksiyon İthalat İhracat Turizm Petrol Ürünleri Temizlik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi.  Tarmak Hayvancılık Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi.

              

 10. MESLEK GRUBU     

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Keynak Keyik Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Ömer Çeliker- Uludağ Turizm Seyahat Ve Kargo Hizmetleri Meclis Asil Üyesi. Mediha Ongun-Hamdi Ongun Ve Fahri Ongun- Kabacalı Petrol Ticaret Kolektif Şirketi Meclis Asil Üyesi.

              

11. MESLEK GRUBU      

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Kurt Otomotiv Parça Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Uğur Seymen İnşaat Otomotiv Endüstriyel Ürünler Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Mehmet Özdemir- Özdemir Lastik Meclis Asil Üyesi.

12. MESLEK GRUBU      

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: Eren Mobilya Malzemeleri Ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi. Geçer Orman Ürünleri Nakliye İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Meclis Asil Üyesi.

 

13. MESLEK GRUBU      

Meslek Komitesi Asil Üyeleri: S.S. Burdur İli Köy Kalkınma Ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler Birliği Meclis Asil Üyesi.

S.S. Aziziye Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Meclis Asil Üyesi. S.S. Kemer Merkez Sulama Kooperatifi Meclis Asil Üyesi.

 

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Keyik,, 4’üncü, kez, başkan, seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı