Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 14:27
 
Kılıçdaroğlu Ercengiz'i kamuoyuna tanıttı
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Martın Sonu Bahar’ sloganı ile yola çıktığı Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i kamuoyuna yeniden takdim etti.
SİYASET Haberi
Kılıçdaroğlu Ercengiz'i kamuoyuna tanıttı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Spor Salonunda seçim bildirgesini açıkladı. Aday Tanıtım Toplantısında adaylarını da takdim eden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Ercengiz’i kamuoyuna tanıttı. Ankara’da düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısına Burdur’dan CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile CHP Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyesi Adayları katıldı. Büyük bir coşku ile yaşanan CHP Aday Tanıtım Toplantısında, CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Başkan Ercengiz’i kamuoyuna tanıttı. İsminin okunması ile sahneye çıkan Başkan Ercengiz, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile tokalaştı. Burdur’u örnek iller arasında takdim eden CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Başkan Ercengiz’le birlikte fotoğraf çektirdi.
Fotoğrafta Başkan Ercengiz’e CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker ve CHP İl Başkanı İzzet Akbulut eşlik etti.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da yerel yönetimlere ilişkin 12 maddelik bildirgeyi de açıkladı. Salona "Martın sonu bahar", "Bir arada huzurlu yaşamak için halkçı belediyecilik" yazılı pankartlar asıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu’nun salona gelmesiyle saygı duruşunda bulunularak, İstiklal Marşı okundu. Çankaya Belediyesi Halk Dansları Topluluğu adayların tanıtımı öncesi bir gösteri yaptı.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Kılıçdaroğlu, Ercengiz'i, kamuoyuna, tanıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı