Haber Detayı
26 Ocak 2019 - Cumartesi 13:58
 
KURT’TAN GÖRÜNTÜLÜ HAT MÜJDESİ
İşitme Engelli vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, işitme engellilerin belediye hizmetlerinden daha kolay ve hızlı yararlanması için görüntülü bir hat oluşturacağının müjdesini verdi.
SİYASET Haberi
KURT’TAN GÖRÜNTÜLÜ HAT MÜJDESİ

Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt İşitme Engelli vatandaşları unutmadı. Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt Burdur İşitme Engelliler Spor Kulübü üyeleriyle bir araya geldi. Ziyaret sebebiyle İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı İsmail Bilensoy Deniz Kurt’a teşekkür etti ve "Bir belediye başkan adayının kulübümüzü ziyaret ederek hem engellilere yönelik yapacağı projeler hakkında bilgi vermesi hem de ne gibi projeler yapılması gerektiği konusunda bizlerin fikirlerini sorması bizleri gerçekten çok mutlu etti” dedi.

KURT’TAN GÖRÜNTÜLÜ HAT MÜJDESİ

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, belediye başkanı olduğu ilk gün işitme engellilerin belediye hizmetlerinden daha kolay ve hızlı yararlanması için görüntülü bir hat oluşturacağının müjdesini verdi. "Bu görüntülü olarak aranacak hatta işitme engelli vatandaşlarımıza işaret dilini bilen bir eğitmen cevap verecek ve sorunlarını çözme konusunda onlara yardımcı olacak" dedi.

BURDUR’DA ENGELLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Engelli derneklerini ziyaretlerinin devam edeceğini ifade eden Deniz Kurt "Görme engelliler, işitme engelliler gibi özel gruplara yönelik çalışmalarımız olacak. Burdur’da engelleri birlikte aşacağız ve Burdur’u engelli dostu bir şehir haline getireceğiz." diyerek sözlerini bitirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KURT’TAN, GÖRÜNTÜLÜ, HAT, MÜJDESİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı