Haber Detayı
15 Mart 2018 - Perşembe 18:57
 
MAKÜ'de “Biniş Giyme Töreni” heyecanı
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından akademik teşvikten tam puan alan Akademik Personel ve unvan alan Öğretim Üyeleri için “Biniş Giyme Töreni” düzenlendi.
EĞİTİM Haberi
MAKÜ'de “Biniş Giyme Töreni”  heyecanı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, bünyesinde kurulan yeni fakültelerin, yüksekokulların yanı sıra giderek artan öğrenci sayısı ve güçlenen akademik kadrosu ile Burdur’un lokomotifi olarak yoluna emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

MAKÜ Konferans ve Sergi Salonunda düzenlenen törene Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Milletvekili Mehmet Göker, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Garnizon Komutanı P. Alb. Hakan Tutucu, kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile akademik personel  katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda, müzik dinletisinin ardından Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Adem Korkmaz tarafından konuşma yapıldı.

Konuşmanın ardından MAKÜ’de 2017 - 2018 akademik yılında unvan alan  Öğretim Üyelerine binişleri Rektör Korkmaz tarafından giydirildi. "Biniş Giyme Töreni" sonrası akademik teşvikten tam puan alan akademik personele protokol üyeleri tarafından ödülleri takdim edildi. Program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: MAKÜ'de, “Biniş, Giyme, Töreni”, , heyecanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı