Haber Detayı
13 Mart 2018 - Salı 16:05
 
Milletvekili Petek’ten spor severlere müjde
15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı, Adalet Komisyonu Üyesi, AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek’ten Müjde!
SİYASET Haberi
Milletvekili Petek’ten spor severlere müjde

 
Yazılı bir açıklama yapan Milletvekili Petek, "Burdur Merkez’de FİBA onaylı ahşap parke, klima santrali, skorbord, çevre düzenleme, elektrik ve mekanik tesisat imalatları dahil, zemin + 1 + 2. kat (tesisat katı), 1 Adet 8843,45 m² Betonarme 3000 kişilik Burdur Spor Salonu İkmal İnşaatı yapım ihalesi 05.04.2018 tarihinde yapılacak olup,  yaklaşık 550 gün içerisinde bu yatırım hemşerilerimin hizmetine sunulacaktır. 
 
Bu hizmetlerin temel amacının sporu sevdirmek, ülkesini ve milletini seven gençleri dim dik ayakta tutmak olduğunu vurguladı ve Burdur’da sporun daha da gelişmesi için çalışmaya devam edeceğiz.Bu hizmetlerin gerçekleşmesinde, Burdur 6. Olağan İl Kongresi için İlimize teşrif ettiklerinde hemşehrilerimize müjdeyi veren başta Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Beye, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak Beye ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
 
 
Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Milletvekili, Petek’ten, spor, severlere, müjde,
Yorumlar
Haber Yazılımı