Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 12:08
 
Oğuzhan Koç'tan muhteşem konser
Burdur Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Yürüyüşü ve konser düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı'nda sahne alan Oğuzhan Koç, unutulmaz bir konser verdi.
GÜNDEM Haberi
Oğuzhan Koç'tan muhteşem konser

Cumhuriyet Bayramının 95. Yıldönümü nedeniyle Burdur Belediyesi’nin düzenlediği çeşitli etkinliklerle kutlandı. Köprübaşı mevkiinden Burdur Cumhuriyet Meydanına kadar yürüyüşle başlayan etkinlikler, Oğuzhan Koç konseri ile devam etti.

Konser Öncesinde konuşma yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz; “Küllerinden doğan yeni bir devlet kuruldu. Bu devletin mimarı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarıydı. Ruhları şad olsun. Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesidir. Eğer Cumhuriyet olmasaydı kimsesizlerin kimsesi olan bizler bugün bu alanda olamazdık. Eğer Cumhuriyet olmasaydı sanatın her dalında kendini ispat etmiş Oğuzhan Koç, bizlerle olamazdı. Eğer Cumhuriyet olmasaydı bizler birer vatandaş olarak kendimizi ispat edemeyen, birilerinin bize gösterdiği istikamette yol almak zorunda olacaktır. Bu Cumhuriyet sayesinde hepimiz birer olduk. Hepimiz birey olduğumuzun farkına vardık. Kimimiz doktor, kimimiz öğretmen oldu. Kimimiz polis, kimimiz avukat, kimimiz ise asker oldu. Bu ülke hepimizin kardeşçe, kol kola mutlu yarınlara götürmeye var mıyız? Hepinizi seviyorum, sayıyorum. Mutlu bir Türkiye için hep birlikte olmaya sizleri davet ediyorum” dedi.

Burdur Belediye Başkan Ali Orkun Ercengiz, önderliğinde binlerce vatandaş ‘Andımız’ı her bir ağızdan tekrar etti.

Başkan Ercengiz’in konuşmasından sonra Oğuzhan Koç Burdurlulara unutulmaz bir gece yaşatarak en sevilen şarkılarını seslendirdi. Başkan Ercengiz, Oğuzhan Koç’a çiçek ve anmalık vererek teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Oğuzhan, Koç'tan, muhteşem, konser,
Yorumlar
Haber Yazılımı