Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 17:29
 
Petek'ten Oğuzhanspor'a maddi destek
Türkiye Bölgesel Amatör Lig’te mücadele eden Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’a Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek’in çabalarıyla maddi destek kazandırıldı.
SİYASET Haberi
Petek'ten Oğuzhanspor'a maddi destek

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Milletvekili Petek, ”Bucak Kaymakamımız / Belediye Başkan Vekilimiz Yalçın Sezgin ve Ak Parti Bucak İlçe Başkanımız Adem Şengül ile birlikte Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı makamında ziyaret ettik. Futbolda gururumuz Bucak Belediyesi Oğuzhanspor ‘un giderlerine ve bütçesine katkı sağlamak amacıyla, takipçisi olduğumuz Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz yardım başvurusunda Spor Genel Müdürlüğü’nden 50.000,00 TL (50 Bin TL) yardım yapılması onaylanmıştır. Bucak Oğuzhanspor’umuzun her seviyedeki sportif katılımını cesaretlendirmek ve artırmak, uygun gelişim için kaynaklar oluşturmak, spor etkinliklerine ve hizmetlerine erişimin artmasına katkıda bulunmak için çalışmalarımız bu yönde devam edecektir.

Bucak Oğuzhanspor’a bu yardımın çıkmasında desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Petek'ten, Oğuzhanspor'a, maddi, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı