Haber Detayı
22 Mayıs 2018 - Salı 13:51
 
Vali Şıldak, “Adil, şeffaf ve hesap verebilir yönetim şekli olacak”
Burdur’un yeni Valisi Hasan Şıldak, bugün görevine başladı. Vali Şıldak, “Yönetim anlayışımız her zaman adil, şeffaf, hesap verebilir, verimli, etkili ve güler yüzlü bir yönetim şekli olacak” dedi.
GÜNDEM Haberi
Vali Şıldak, “Adil, şeffaf ve hesap verebilir yönetim şekli olacak”

Burdur Valiliği’nde düzenlenen karşılama töreni sonrasında görevine başlayan Vali Şıldak basın mensuplarına açıkla açıklamalarda bulundu.

Vali Şıldak açıklamasında şunları söyledi:

“Görevde bulunacağımız süre içinde Burdur’a en iyi şekilde hizmet etmeyi temel ilke olarak benimseyeceğiz. Bunun için öncelikle İlimizi en kısa sürede tanımaya, onu bütün yönleriyle değerlendirmeye çalışacağız. Yönetim anlayışımız her zaman adil, şeffaf, hesap verebilir, verimli, etkili ve güler yüzlü bir yönetim şekli olacaktır. Her zaman halkımızın sorunlarına açık, çözüm odaklı ve toplumun bütün kesimlerini kucaklayan bir çalışma modelini uygulayacağız. Yönetim geleneğimizin önemli bir unsuru olan istişareye başvuracak, sorunları mutlaka taraflarıyla konuşarak, görüşerek çözme gayreti içerisinde olacağız. Bütün kamu kurum ve kuruluşlarımız uyum ve hizmet birliği içinde hızlı, vatandaşı her zaman önceleyen bir anlayışla çalışmalarını sürdürecektir. İlin gelişiminde, devam eden yatırımların sonuçlandırılması ve yenilerinin gerçekleştirilmesinde ilgili bütün kesimlerle işbirliği içinde hareket ederek aktif ve sonuç odaklı bir çalışma şekli ortaya koyacağız. İlimizin güçlü olduğu alanları öne çıkararak yerel ve bölgesel kalkınma perspektifiyle yeni ve uygulanabilir projeler hazırlayıp uygulama gayreti içerisinde olacağız. İlin gelişimine katkı sağlayacak her girişimi yakından takip ederek gerekli koordinasyonu sağlayacağız. İl yönetiminde zamanı en verimli biçimdedeğerlendirerek Burdur’un ihtiyaç duyduğu daha üst standartları yakalamanın gayreti içinde olacağız”

 

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Vali, Şıldak,, “Adil,, şeffaf, ve, hesap, verebilir, yönetim, şekli, olacak”,
Yorumlar
Haber Yazılımı